Βίλα Μαρίνα

Κομψή βίλα με ιδιωτική πισίνα, επιπλωμένη βεράντα και πλούσιο κήπο. 

Προσφέρει: 

  • Τζάκι
  • Δωρεάν Ίντερνετ
  • Θέα στο Κρητικό Πέλαγος
  • Δωρεάν καθάρισμα

Περιλαμβάνει:  

  • 3 άνετες κρεβατοκάμαρες
  • Πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα
  • Καθιστικό
  • 2 μπάνια

Παροχές

Availability

Selected Dates Available Room No Availability Last Room

Τιμοκατάλογος

Προλάβετε και κλείστε την διαμονή σας στις βίλες μας σε μια από τις περιόδους προσφοράς μας. Δείτε τις εποχικές προσφορές και επιλέξτε!

Sat, 01 Apr 2023 Sun, 30 Apr 2023 €100
Mon, 01 May 2023 Wed, 31 May 2023 High rate price €135
Thu, 01 Jun 2023 Fri, 30 Jun 2023 High rate price €205
Sat, 01 Jul 2023 Thu, 31 Aug 2023 High rate price €310
Fri, 01 Sep 2023 Sat, 30 Sep 2023 High rate price €205
Sun, 01 Oct 2023 Tue, 31 Oct 2023 High rate price €135
Wed, 01 Nov 2023 Wed, 20 Dec 2023 €100
Thu, 21 Dec 2023 Sun, 07 Jan 2024 High rate price €165

Τοποθεσία

Η κράτηση σας

Ενήλικες
Παιδιά 2-12 χρόνων
Βρέφη 0-2 χρόνων

Η τιμή για εσάς

100 / τη μέρα